Nad naszym menu czuwa doświadczona dietetyk Anita Jeziorska. Wspólnie z nią komponujemy dania, które jednocześnie dostarczają bezcennych wartości odżywczych i mnóstwa radości z jedzenia. Anita jest specjalistką w zakresie planowania i wdrażania zasad prawidłowego żywienia zarówno u osób zdrowych, jak i chorych. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierała placówki edukacyjne oraz medyczne, w tym Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie.

Wykształcenie, szkolenia i działalność prospołeczna

  • Absolwentka kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Była studentka Inżynierii Żywności na Akdeniz University w Turcji
  • Kurs „Najpopularniejsze strategie żywieniowe w sporcie”
  • Dietetyk ogólnopolskiej kampanii „Mam kota na punkcie mleka” i „Czytaj etykiety”
  • Edukator w ramach projektu „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie”

zobacz nasze diety

Oto nasz szef kuchni – ulubieniec najbardziej wymagających podniebień. To dzięki jego ponad 15-letniemu doświadczeniu, znajomości kulinarnych trendów i niezwykłej umiejętności łączenia smaków, możesz każdego dnia wyruszać w podróż, która nakarmi Twoje wszystkie zmysły, a organizm nasyci bogactwem bezcennych wartości odżywczych.


Swoje bezkonkurencyjne umiejętności zawdzięcza pracy w najpopularniejszych warszawskich restauracjach oraz nieposkromionemu apetytowi na tworzenie dań, które nigdy nie pozwalają o sobie zapomnieć.


„Każde danie, nawet to najzdrowsze, jest niewiele warte, jeśli zapominamy o jego najważniejszym składniku – smaku, który zapewni efekt WOW.”
Tadeusz Lesik, Szef Kuchni